Neredesiniz   ana sayfa / haberler / haber detayı
Amaç ve İlkeler Kurumsal Kimlik Ekibimiz Kurultay Üyelerimiz Vakıf Senedi

2021 Yılının İkinci Tablet Desteği

Geri Dön Geri Dön

Eklenme tarihi: 19 Temmuz 2021

TOVAK’ın, EGET VAKFI işbirliği ile yürüttüğü Tablet Desteği çalışması kapsamında sağlanan tabletler, pandemi nedeniyle eğitimlerine evlerinden devam etmek zorunda kalan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırıldı.

Vakfımızın Türkiye ve Almanya’daki dostlarının bağışlarıyla satın alınan 68 tabletle birlikte, bu yıl toplam 103 öğrencimizin eğitime ulaşmasına imkan sağlamış olduk.

Bu seferki ‘İMECE’ ye katılım daha da geniş oldu; ihtiyaç sahibi öğrenciler, organizasyonu beraber yürüttüğümüz kardeş vakfımız EGET VAKFI’ nın yanı sıra, bir diğer kardeş vakfımız AİP VAKFI, MEB Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Selçuk Tepekent İlkokulu’nun katkıları ile belirlendi.

Başta değerli bağışçılarımız olmak üzere; organizasyonu beraber yürüttüğümüz EGET VAKFI’na, AİP VAKFI’na, MEB Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Konya Selçuk Tepekent İlkokulu Müdürlüğü’ne, önceki çalışmamızda olduğu gibi bu defa da tabletlerin seçimi ve tedariki konuşunda destek veren Sayın Eyyüp Açık’a, indirimli tabletlerin yanı sıra, çocuklarımıza kulaklık ve kılıf hediye eden, ayrıca tabletlerin öğrencilere kargo ile ulaştırılmasını sağlayan tedarikçi firmamız Segment Bilgisayar Ltd. Şti.’ne, geleceğimizin teminatı çocuklarımız adına içten teşekkürlerimizi sunarız.

Telif Hakkı © 2021 Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK)            Her hakkı saklıdır. Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası