Neredesiniz   ana sayfa / haberler / haber detayı
Amaç ve İlkeler Kurumsal Kimlik Ekibimiz Kurultay Üyelerimiz Vakıf Senedi

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Kutladık

Geri Dön Geri Dön

Eklenme tarihi: 30 Ağustos 2022

İstiklal Savaşı'mızın kesin zaferle sonuçlanmasını sağlayan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'yle, bizlere özgür ve bağımsız bir ülke armağan eden başta Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve milli mücadele boyunca birlik ve beraberlik ruhuyla can veren  şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı, vakfımızın TOVAK Uluslararası Marmaris Akademisi’nde, Disiplinlerarası Uygulamalı Veri Madenciliği Çalıştayı katılımcıları ile birlikte kutladık.

Prof. Dr. Erdal Balaban'nın anma konuşması ve saygı duruşundan sonra Vakıf Başkanı Ali Turan tarafından katılımcılara Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı'nın faaliyetleri ve TOVAK Uluslararası Marmaris Akademisi hakkında bilgi verildi. 

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi Veri Bilimi Çalışma Grubu ve Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı TOVAK işbirliği ile geleneksel olarak 30 Ağustos haftasında düzenlenen Disiplinlerarası Uygulamalı Veri Madenciliği Çalıştayı’nın bu sene altıncı yılı.

Telif Hakkı © 2022 Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK)            Her hakkı saklıdır. Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası