Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı | TOVAK

DOĞAYLA YAŞAM AKADEMİSİ – 2

Tarih: 7 Temmuz - 14 Temmuz 2024

Organizatörler: TED Üniversitesi, EGET Vakfı, Trocadéro Forum Enstitüsü (Fransa) ve TOVAK

Yer: Turunç, Marmaris'te bulunan TOVAK Uluslararası Marmaris Akademisi


Doğayla Yaşam Akademisi (DYA), sürdürülebilirlik ve doğayla uyumlu yaşam konularında keyifli bir öğrenim deneyimi sunmayı amaçlayan bir eğitim projesidir. DYA, sürdürülebilirlik ve doğal yaşam ile ilgili çeşitli kuramsal eğitimleri ve uygulamalı atölyelerini bir araya getiren bütünsel bir eğitim anlayışına sahiptir.

Trocadéro Forum Enstitüsü'nün katılımıyla küresel boyut kazanan DYA, sürdürülebilirlik konularını çevreci beşeri bilimler, siyaset bilimi, ekonomi, tarım mühendisliği ve uluslararası ilişkiler gibi farklı disiplinlerin ışığında incelemeye olanak sağlar. Uygulamalı atölyeleri ise katılımcıların sürdürülebilir  yaşam tarzını deneyimleme ve sürdürülebilirlik ilkelerini derinlemesine anlama fırsatı sunar.

Atölyelerde elde edilen pratik beceriler ve bilgiler katılımcılara günlük hayatlarında sürdürülebilir değişiklikler yapma konusunda farkındalık kazandıracaktır.

Keyifli eğitim programından arta kalan zamanda Turunç’un güneş ve denizinde keyifli anılar biriktireceğiniz DYA, sadece öğrenme deneyiminizi zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.


İletişim: dyakademisi@tedu.edu.tr - WhatsApp Communication Line: 90 554 166 86 84

Detaylı bilgi: https://eget.com.tr/the-living-with-nature-academy-2