Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı | TOVAK

03 Temmuz 2023

INTERTECH çalışanları Mardin’de İMECE’ye katıldı

Geleneksel ve sıradan bir hayırseverlik duygusuna, kendi yararı dışında, çok daha geniş bir anlam katarak; birlikte, el ele omuz omuza iş yapma ve başarma heyecanını yaşatan İMECE ailesi genişliyor.

Yıllardır Denizbank’ın ana sponsorluğunda yürüttüğümüz TOVAK İMECE Projesine INTERTECH çalışanları da bağışçı ve gönüllü olarak katıldılar.

Intertech Bilgi İşlem A.Ş. çalışanları, firmada yönetici olarak çalışan Sayın Sevgi Özçit önderliğinde Mardin’in Dargeçit İlçesi’ndeki Bostanlı ve Kartalkaya köylerindeki iki ilkokulun İMECE projesi kapsamında onarımı üstlendiler. Onarımlar için maddi kaynak sağlamalarının yanı sıra, Dargeçit’’e giderek hem onarımlarda gönüllü olarak çalıştılar, hem de İstanbul’dan her bir öğrenci için temin edip yanlarında getirdikleri karne hediyelerini sundular.

Dargeçit’teki çalışmaları işbirliği içinde yürüttüğümüz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz Kılıç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Abdulbaki Tek tarafından misafir edilen gönüllülerimiz Dargeçit Kaymakamı Sayın Emre Çifci’yi de ziyaret ettiler.